Програми фахових іспитів замість ЄФВВ для участі у конкурсному відборі для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти на основі раніше здобутих рівнів вищої освіти бакалавра (РНК 6), магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (РНК 7), яким надано таке право відповідно до спеціальних умов Правил прийому до ВНУ імені Лесі Українки в 2024 році.

ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Зі спеціальності 014.07 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ГЕОГРАФІЯ) (освітньо-професійна програма – СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ГЕОГРАФІЯ. ЕКОНОМІКА))

Зі спеціальності 241 ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА (освітньо-професійна програма – ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА)

Зі спеціальності 242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ (освітньо-професійна програма – ТУРИЗМ)