Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви:

тільки в електронній формі, крім визначених у цьому пункті випадків;

тільки у паперовій формі:

− для реалізації права на вступ за співбесідою, за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки та/або квотою-1, квотою-2, квотою для іноземців відповідно до Умов прийому, Правил прийому;

− для реалізації права на повторне безоплатне здобуття освіти за бюджетні кошти відповідно до Умов прийому, Правил прийому;

− для реалізації права на першочергове зарахування відповідно до Умов прийому;

− за наявності розбіжностей в даних вступника в Єдиній базі (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо) і в атестаті про повну загальну середню освіту та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання;

− у разі подання іноземного документа про освіту;

− у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;

− у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.

Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення в закритих (фіксованих) та відкритих конкурсних пропозиціях не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України в 2018 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1378.

Для подання заяви в електронній формі вступник повинен заповнити у режимі онлайн електронну форму на інтернет-сайті за адресою: https://ez.osvitavsim.org.ua/.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ