Допуск до приміщення, у якому відбуватиметься вступне випробування, розпочинається за 30 хв. до його початку. Вступники, які проходять вступні іспити, творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, оригіналу документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті та екзаменаційного листка з фотокарткою.

Додатково вступникам потрібно мати із собою:

• дві-три ручки з пастою чорного або синього кольору;
  • засоби індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисну маску, що закривають ніс та рот (у тому числі виготовлені самостійно), у якому вступник буде проходити вступне випробування (обов’язково) та рукавички (за потреби);
  • воду в прозорій пляшці без етикетки (за потреби);
  • персональний антисептик (за потреби).

Перед входом до приміщення, у якому відбуватиметься вступне випробування, вступникам вимірюватимуть температуру. До вступного випробування допускаються вступники:

• з температурою тіла не вище 37,2 ºС;
  • без ознак респіраторних захворювань;
  • із засобами індивідуального захисту, зокрема респіратором або захисною маскою, що закривають ніс та рот (у тому числі виготовленими самостійно).

Якщо у вступника наявні патологічні стани чи фізіологічні особливості, які зумовлюють підвищену температуру тіла, або ознаки, подібні до респіраторних захворювань, допуск до приміщення, у якому відбуватиметься вступне випробування, здійснюється лише за наявності відповідного документа (довідки) лікаря (закладу охорони здоров’я).

При підготовці до вступного випробування та участі в ньому вступники повинні дотримуватися таких правил:

• не утворювати скупчень;
  • на території та у корпусах університету дотримуватися дистанції не менше ніж 1,5 метра між особами;
  • перебувати у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторі або захисній масці, що закривають ніс та рот (у тому числі виготовлених самостійно);
  • прямувати одразу до аудиторії, де буде проводитися вступне випробування;
  • виходити з приміщення та з корпусу університету одразу після складання вступного випробування;
  • викинути використану маску в спеціальний контейнер на виході з корпусу університету.