Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ), можна здійснити у період із 09:00 02 травня до 18:00 23 травня 2025 року за умови особистої присутності вступника та/або дистанційно. Консультацію можна отримати через електронну пошту або телефоном (перелік додається).
Для успішної дистанційної реєстрації необхідно діяти за таким алгоритмом.
- Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:
- заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
- документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття цього номера: вони мають надати документ, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про номер);
- документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
- довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу – для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти);
- фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
- медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).
Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном, у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ. Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.
Наголошуємо, що за кордоном ми маємо обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити випробування. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.
Вступник / вступниця має право внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації. Для здійснення перереєстрації необхідно звернутися до приймальної комісії, яка спочатку зареєструвала для участі у вступному випробуванні, і повернути раніше виданий екзаменаційний листок для його анулювання. Якщо в процесі перереєстрації вступник / вступниця бажає змінити персональні дані – він / вона має надати документ(и), що підтверджує(ють) зміну персональних даних.
- Надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.
Перш ніж надіслати лист, обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.
- Отримати скановану копію екзаменаційного листка.
Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки – потрібно звернутися до приймальної комісії.
Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.
Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.
Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. До 12 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.
Нагадаємо: для вступу на будь-яку спеціальність (незалежно від форми навчання – очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо) потрібно складати ЄВІ.
Тим, хто планує вступати на спеціальності певних галузей знань, додатково потрібно складати предметний тест ЄФВВ – для таких галузей:
- A «Освіта»;
- B «Культура, мистецтво та гуманітарні науки»;
- C «Соціальні науки, журналістика, інформація та міжнародні відносини»;
- D «Бізнес, адміністрування та право»;
- F «Інформаційні технології».
Для підготовки до ЄФВВ ознайомтеся з програмами предметних тестів (посилання https://mon.gov.ua/osvita-2/vishcha-osvita-ta-osvita-doroslikh/yevi-ta-iefvv/yedyne-fakhove-vstupne-vyprobuvannia-iefvv/zatverdzheni-programi-efvv ),
а також подивіться демонстраційні варіанти тестів минулих років. (https://testportal.gov.ua/demonstratsijni-varianty-yefvv/).
Дізнайтеся, у яких містах в Україні можна скласти ЄФВВ та ЄВІ у 2025 році. (https://www.education.ua/news/2025/04/21/de-skladaty-yevi-ta-yefvv-2025-opryliudneno-perelik-mist-v-ukraini/).