Географічний факультет

Декан – Барський Юрій Миколайович: тел. +380958833177, barsky.yuriy@vnu.edu.ua

Навчально-науковий фізико-технологічний інститут

Декан – Мирончук Галина Леонідівна: тел. +380996468617, Myronchuk.Halyna@vnu.edu.ua

Навчально-науковий медичний інститут

Директор – Поручинський Андрій Іванович: тел. +38(050)9070904, +38(096)3785228, Poruchynskyi.Andrii@vnu.edu.ua

Факультет біології та лісового господарства

Декан – Журавльов Олександр Анатолійович: тел. +380504387290, Zhuravlov.Oleksandr@vnu.edu.ua

Факультет економіки та управління

Декан – Коленда Наталія Вікторівна: тел. +380507397354, Kolenda.Nataliya@vnu.edu.ua

Факультет іноземної філології

Декан – Макарук Лариса Леонідівна: тел. +380501763414, +380977519850, laryssa_makaruk@vnu.edu.ua

Факультет інформаційних технологій і математики

Декан – Яцюк Світлана Миколаївна: тел. +380507616380, Yatsyuk.Svitlana@vnu.edu.ua

Факультет історії, політології та національної безпеки

Декан – Ярош Ярослав Богданович: тел. +380679017372, Yarosh.Yaroslav@vnu.edu.ua

Факультет культури і мистецтв

Декан – Охманюк Віталій Федорович: тел. +380505646275, ohmanyuk.vitalij@vnu.edu.ua

Факультет міжнародних відносин

Декан – Шуляк Антоніна Миколаївна: тел. +38095-523-75-96, antonina.mytko@vnu.edu.ua

Факультет педагогічної освіти та соціальної роботи

Декан – Антонюк Володимир Зіновійович: тел. +380507358428, Antonuk.Volodymyr@vnu.edu.ua

Факультет психології та соціології

Декан – Дучимінська Тамара Іванівна: тел. +380509676658, Duchiminska.Tamara@vnu.edu.ua

Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я

Декан – Пантік Василь Васильович: тел. +380503381099, Pantik.Vasil@vnu.edu.ua

Факультет філології та журналістики

Декан – Лавринович Лілія Богданівна: тел. +380502941627, lavrinovich.liliya@vnu.edu.ua

Факультет хімії, екології та фармації

Декан – Марушко Лариса Петрівна: тел. +380956508793, marushko.larissa@vnu.edu.ua

Юридичний факультет

Декан – Демчук Антон Михайлович: тел. +380995270280, Demchuk.Anton@vnu.edu.ua

 

 
 
 
Translate »