Реєстрація на зовнішнє незалежне тестування розпочалася з 1 лютого і триватиме до 5 березня. Основна сесія ЗНО – з 21 травня по 15 червня. Про це повідомив в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко у коментарі Укрінформу.

«Із 1 лютого розпочинається реєстрація для участі в ЗНО. Вона триватиме до 5 березня. До 30 квітня на сторінках усіх учасників будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено в яку дату, де і який предмет складає учасник ЗНО. Додатковий період реєстрації триватиме з 6 по 18 травня. Фінальна стадія проведення ЗНО – додаткова сесія для окремих категорій учасників – із 29 червня по 16 липня», – розповів Валерій Бойко.

Упродовж 1 лютого – 5 березня на додаткову сесію ЗНО можуть зареєструватися особи, які вказали на необхідність створення особливих умов, перебувають на тимчасово окупованих територіях або на лінії зіткнення, у період основної сесії перебувають за кордоном або складають державні іспити чи беруть участь у міжнародних заходах, включених до офіційних заходів МОН, Мінмолодьспорту та Мінкультури тощо.

 
 
 
Translate »