Реєстрація на

ТВОРЧИЙ КОНКУРС 2022

на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст,

на базі освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр,

на базі освітнього ступеня молодший бакалавр

Шановні абітурієнти!

Реєстрація на творчі конкурси для вступників на місця державного замовлення на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста / освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра / освітнього ступеня молодшого бакалавра розпочинається 24 червня 2022 року й завершується о 18 год. 00 хв. 18 липня 2022 року.

Строки проведення Волинським національним університетом імені Лесі Українки творчих конкурсів на місця державного та регіонального замовлення ‒ 01 липня 2022 року  – 18 липня 2022 року (включно) (розклад додається).

Для вступників, які вступають тільки на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб можуть проводитися додаткові сесії творчих конкурсів у період із 09 серпня 2022 року по 16 серпня 2022 року. Таким вступникам необхідно подати електронну заяву через електронний кабінет вступника (див. більше: https://vstup.edbo.gov.ua/) у період із 29 липня до 18:00 год. 08 серпня 2022 року.

Реєстрацію на творчі конкурси можна здійснити особисто у приймальній комісії Університету або дистанційно.

Для здійснення дистанційної реєстрації на участь у творчому конкурсі.

Вступнику необхідно надіслати на адресу електронної пошти: скановані копії (чіткі фото) документів:

Код і назва спеціальності

Відповідальна особа

Контактний номер телефону

Ареса електронної пошти

Фізичної культури, спорту та здоров’я

017 Фізична культура і спорт

ІВАНІЦЬКИЙ РОМАН БОГДАНОВИЧ

TK.sport@vnu.edu.ua

Культури і мистецтв

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

ЗАКРЕВА ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

024 Хореографія

ГОЧ АЛІНА ОЛЕГІВНА

025 Музичне мистецтво

ЗАКРЕВА ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

TK.culture@vnu.edu.ua

1) заяву на участь у творчому конкурсі (заява додається).

2) копію документа, що посвідчує особу (для ID карток додатково витяг);

3) 2 (дві) фотокартки розміром 3×4 см;

4) копію документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста / освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра / освітній ступінь молодшого бакалавра

5) копію медичної довідки за формою 086-о на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт».

ВАЖЛИВО! У темі листа потрібно зазначити  код та назву спеціальності та ПІБ абітурієнта (До прикладу: 017 Фізична культура і спорт, Іваненко Іван Іванович)

Вступникам, які подавали заяву дистанційно, з собою обов’язково мати на творчий конкурс:

1) 2 (дві) фотокартки розміром 3×4 см;

2) оригінал документа, що посвідчує особу;

3) копію документа, що підтверджує право вступника на участь у творчому конкурсі;

4) оригінал або копію медичної довідки за формою 086-о на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт».

ВАЖЛИВО! Осіб, які складатимуть творчий конкурс просимо ознайомитися з Порядком організації та проведення творчих конкурсів для вступників для здобуття ступеня бакалавра (Додаток 15 до Правил прийому), Програмами творчих конкурсів та розладом проведення творчих конкурсів (див. більше: https://vstup.vnu.edu.ua).

ВАЖЛИВО! Реєстрація на творчі конкурси та складання творчих конкурсів не є фактами подання заяви на вступ до Університету. Після складання творчих конкурсів в Університеті обов’язково подати електронну заяву (див. більше: https://vstup.edbo.gov.ua/) на вступ до Університету в період з 29 липня 2022 року по 23 серпня 2022 року.