Волинський національний університет імені Лесі Українки оголошує додатковий набір на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра за денною та заочною формою здобуття освіти для осіб, які склали єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) за державним замовленням на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 5 до Правил прийому) та інші спеціальності контрактна форма здобуття освіти (додаток 3 до Правил прийому).

Зауважуємо, що подача заяв та документів відбуватиметься через електронний кабінет.

Етапи вступної кампанії

Денна форма здобуття освіти

Заочна форма здобуття освіти

Початок прийому заяв та документів