Освітні центри «КримУкраїна» і «ДонбасУкраїна»

Вступники з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей та тимчасово окупованих територій Криму, мають право вступати на навчання за державним замовленням у межах квоти-2 для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, базової загальної середньої освіти. Для участі у конкурсі в межах квоти-2 необхідно подати документи до освітніх центрів у встановлені строки.

Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах в період вступної кампанії 2021 року.

Крім цього вступники з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей та тимчасово окупованих територій Криму можуть подавати заяви для вступу на контракт.

Вступати через освітні центри мають право особи, які:

  • мають український документ про освіту (дистанційна або екстернатна форма здобуття освіти);
  • не мають українського документу про освіту;
  • складали ЗНО і матимуть відповідні сертифікати 2018, 2019, 2020 та 2021 років;
  • не складали ЗНО.

Терміни вступної кампанії:

  • прийом заяв на бюджет: з 07 червня по 19 липня 2021 р.;
  • для вступу на контракт та переведення на вакантні бюджетні місця (у разі наявності вакансій по квоті-2).

Нормативні документи ВНУ імені Лесі Українки:

Правила прийому та зарахування на навчання до Волинського національного університету імені Лесі Українки осіб, місцем проживання яких є територія проведення ООС (Додаток до Правил прийому до Волинського національного університету  імені Лесі Українки у 2021 році)

ПЕРЕЛІК населених пунктів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес (Додаток 1 до Порядку прийому для здобуття вищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях (пункт 2 розділу І))

Освітня декларація про завершення здобуття загальної середньої освіти (Додаток 2 до Порядку прийому для здобуття вищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях (пункт 2 розділу І))

Правила прийому та зарахування на навчання до Волинського національного університету імені Лесі Українки осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) (Додаток до Правил прийому до Волинського національного університету імені Лесі Українки у 2021 році)

Освітня декларація про завершення здобуття загальної середньої освіти на тимчасово окупованій території України (Додаток до Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (пункт 2 розділу І))

Адреса освітнього центру та контактна інформація:

Волинський національний унiверситет імені Лесі Українки

43025, м. Луцьк, проспект Волі, 13, каб. 101

Відповідальна особа за роботу освітнього центру: заступник відповідального секретаря приймальної комісії, кандидат географічних наук, доцент Слащук Андрій Миколайович.

Тел.: +38(0332) 24-84-31, +38(066)0846428.

Е-mail: prycom@ vnu.edu.ua.

Графік роботи центру:

понеділок–п’ятниця 09:00–17:00 (вихідні – субота, неділя)

Уповноважений заклад загальної середньої освіти:

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький інституційний ліцей № 8 Луцької міської ради» м. Луцьк, вул. Ковельська, 43.

Нормативні документи Міністерства освіти та науки України:

1. Наказ МОН України № 560 від 24.05.2016 р. «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України».

Наказ МОН України № 537 від 19.05.2016 р. «Про затвердження порядку проходження атестації для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. 

Додаткова інформація за посиланнями:

https://dostupnaosvita.com.ua/ http://openpolicy.org.ua/donbass-crimea/

https://mon.gov.ua/ua/tag/zhitelyam-donbasu-ta-krimu

 
 
 
Translate »